Category Archives: Dla dzieci

Gry Kinect z kategorii Dla Dzieci. Wszystkie gry dla dzieci przeznaczone dla Microsoft Kinect w jednym miejscu.

Dla dzieci Sportowe

Crossboard 7

Published by:

crossboard-7-kinectCrossbard 7 to zręcznościowa gra sportowa, która wykorzystuje kontroler Kinect. W trackie trwania zabawy gracz steruje postacią biorącą udział w szalonych zjazdach na snowboardzie. Wyścigi odbywają się w siedmiu różnorodnych lokacjach, takich jak ośnieżone górskie stoki, kaskady i inne.

Twórcy programu oddali do dyspozycji gracza kilka trybów zabawy. Jednym z nich jest zjazd slalomowy, w którym celem jest przejechanie w jak najszybszym czasie trasy zjazdowej pokonując po drodze specjalne bramki.

Ponadto zabawę można prowadzić w następujących trybach: Trick Score ( punktowane są różnego rodzaju tricki i sztuczki), Fly Distance, Balloon Buster, Big Air, Terrain Park, Half pipe. Crossbard 7 pozwala na prowadzenie zabawy w trybie gry wieloosobowej dla dwóch graczy. Grafika programu jest trójwymiarowa i dopracowana.

Dla dzieci

Rabbids Invasion: The Interactive TV Show

Published by:

rabbids-invasionZwariowana gra zręcznościowa, stanowiąca interaktywną wersję wyprodukowanego przez koncern Ubisoft serialu animowanego, w którym główną rolę zagrały znane z serii Rayman szalone „króliki”. Rozgrywka sprowadza się do udziału w szeregu mini-gierek z udziałem filmowych bohaterów, przy wykorzystania kontrolera Kinect.

Rabbids Invasion: The Interactive TV Show to przeznaczona głównie dla najmłodszych odbiorców, interaktywna wersja popularnego serialu animowanego Rabbids Invasion (znanego w naszym kraju jako Inwazja Kórlików). Za powstanie gry odpowiada koncern Ubisoft, który w 2006 r. wprowadził zwariowane „kórliki” do jednej ze swoich flagowych serii o Raymanie. Firma jest także głównym producentem wspomnianego serialu.

Akcja Dla dzieci Fitness Muzyczne Sportowe

Najlepsze gry na Kinecta

Published by:

Obecnie dla konsoli Xbox 360 wyposażonej w kontroler Kinect dostępnych jest ponad 100 tytułów. Wśród wielu gier znajdują się perełki, obok których prawdziwy fan kontrolera Kinect nie może przejść obojętnie. Do nich należą z pewnością serie Kinect Sports, Dance Central oraz adaptacje kinowych hitów Kinect Star Wars oraz Harry Potter Kinect. Dla najmłodszych świetną pozycją będą gry Kinectimals, Kinect Joy Ride oraz Kinect Adventures. Taki zestaw zapewni doskonałą zabawę na wiele godzin.

Kinect Sports i Kinect Sports Season Two

Gra Kinect Sports
Seria Kinect Sports to jedne z lepszych, jak nie najlepsze gry przeznaczone dla kontrolera Kinect. W pierwszej odsłonie Kinect Sports możesz grać w sześć pełnych wersji gier sportowych tak, jak należy — czyli używając całego ciała.

Zostaniesz mistrzem wagi ciężkiej boksu we własnym pokoju lub poczujesz się jak na wakacjach dzięki siatkówce plażowej. Możesz też grać w tenisa stołowego bądź trenować lekkoatletykę, piłkę czy kręgle.

W drugiej część serii, oznaczonej tytułem Kinect Sports Season Two, zdobędziesz decydujące punkty w futbolu amerykańskim lub umieścisz piłkę w dołku na polu golfowym. Możesz też sprawdzić się w baseballu, tenisie, rzutkach i w jeździe na nartach.

Seria Kinect Sports to zabawa dla całej rodziny, w której z powodzeniem mogą rywalizować najmłodsi jak i dorośli. Na uwagę zasługuje również świetnie przygotowany interfejs użytkownika (często niedopracowany w innych produkcjach przeznaczonych dla kontrolera Kinect), który precyzyjnie pozwala poruszać się po opcjach w grze.

Nasza ocena 10/10.

Dance Central, Dance Central 2, Dance Central 3

Gra Kinect Dance CentralSeria Dance Central to 3 gry, które musi posiadać każdy przyszły tancerze i miłośnik kontrolera Kinect. Twórcy gry Rock Band stworzyli kolejną świetną grę muzyczną — Dance Central. Odkryj nowe ruchy na parkiecie dzięki pierwszej tanecznej grze wideo, która śledzi ruchy ciała gracza i nie wymaga używania kontrolera.

Dance Central to pierwsza dostępna wyłącznie dla konsoli Xbox 360 gra taneczna, która sprawi frajdę każdemu! Choreografia każdego układu tanecznego może zostać opanowana zarówno przez nowicjusza, jak i doświadczonego tancerza. Porywająca ścieżka dźwiękowa zawiera utwory najpopularniejszych gwiazd muzyki pop, hip-hop i R&B. Ucz się krok po kroku lub od razu wystąp przed rodziną i znajomymi.Nie będziesz po prostu uczyć się kroków, ale dowiesz się, jak zawładnąć parkietem!

Kolejne wersje Dance Central to coraz więcej piosenek i ulepszony, lepiej reagujący interfejs gracza.

Nasza ocena 10/10.

Kinect Star Wars

Za opracowanie gry odpowiedzialna jest firma LucasArts, znana z wielu innych hitów o rycerzach Jedi i wojownikach Sith (np. Star Wars: The Force Unleashed, również dostępnej na Xbox 360).

W grze Star Wars Kinect wcielamy się w rycerzy Jedi i inne postacie znane z Gwiezdnych Wojen. Rozgrywka została podzielona na różne tryby zabawy, podczas których walczymy z przeciwnikami przy użyciu miecza świetlnego, zasiadamy za sterami X-Winga i używamy mocy. Postaciami i pojazdami sterujemy za pomocą odpowiednich gestów oraz ruchów, wychwytywanych i interpretowanych przez czujniki Kinecta.

Gra nie tylko dla miłośników sagi Gwiezdne Wojny ale także tych, którzy lubią pomachać sobie mieczem, poskakać czy wykonać karkołomne ewolucje na dywanie.

Nasza ocena 8/10.

Harry Potter Kinect

Harry Potter KinectWraz Harry Potter Kinect przenieś się do Szkoły Magii i Czarodziejstwa w Hogwarcie i poznaj zadziwiający świat czarów dzięki nowej grze wideo Harry Potter for Kinect, przeznaczonej wyłącznie dla kontrolera Kinect i konsoli Xbox 360. Zeskanuj swoją twarz, aby stworzyć awatara czarownika podobnego do Ciebie i posługuj się nim w grze.

W Harry Potter Kinect doświadczysz niezapomnianych chwil znanych z filmów i książek – od wyborów różdżki u Olivandera, poprzez ceremonię przydziału do konkretnego domu w Hogwarcie, aż do ostatecznej walki z Sam-Wiesz-Kim. Rzucaj czary wykonując poprawne ruchy ręką i wołając odpowiednie zaklęcia. Doskonal swoje czarodziejskie zdolności oraz umiejętności warzenia eliksirów i walki z innymi czarodziejami, by odblokowywać kolejne lekcje w świecie magii. Pokonaj przyjaciół w licznych mini-grach lub łącz z nimi siły w trybie kooperacji. Skacz, unikaj i schylaj się, by nie trafiły cię konary Bijącej Wierzby, walcz z niebezpieczny chochlikami, broń się przed przerażającymi Dementorami, pływaj między Druzgotkami i strącaj innych z mioteł podczas meczów Quidditcha.

Nasza ocena: 9/10.

Kinectimals

KinectimalsKinectimals to produkcja przeznaczona dla najmłodszych użytkowników konsoli Xbox 360, robiąca użytek z Kinect – kontrolera angażującego do zabawy całe ciało. Rozgrywka sprowadza się tu do nawiązywania kontaktu z jednym z pięciu wirtualnych zwierząt. Gra została opracowana przez studio Frontier.

W Kinectimals gracz trafia na rajską wyspę zamieszkiwaną przez młode, dzikie zwierzęta – w tym lwa, tygrysa oraz geparda. Jedno z nich w każdej chwili może stać się małym, sympatycznym przyjacielem gracza, którego zadanie sprowadza się do uczestnictwa w zabawach ze swoim wirtualnym pupilem, a także dbania o to, aby nie zabrakło mu niczego, co jest potrzebne do rozwoju.

Nasza ocena 8/10.

Jaka jest Twoja ulubiona gra na Kinecta?

Dla dzieci

Angry Birds Trilogy

Published by:

Angry Birds TrilogyWhether you’re playing Angry Birds, Angry Birds Seasons or Angry Birds Rio, it won’t take long for you to be hooked on the straightforward yet satisfying gameplay that defines this franchise. There are 19 episodes, each with an exclusive new level that will keep you interested and ready for more. New HD animated cut scenes will get you in the zone as you work your way towards earning new achievements and trophies. Become a bird slinger, banana fanatic or the Grinch and get lost in hours of hilarious fun that keeps you saying, „just one more board.”

Continue reading

Akcja Dla dzieci

Harry Potter Kinect

Published by:

Harry Potter KinectThe all-new Harry Potter for Kinect video game exclusively on Kinect for Xbox 360 allows players to experience Hogwarts School of Witchcraft and Wizardry and the wizarding world like never before! Through the innovative Kinect capability, each player can scan their face to create a wizard avatar in their likeness – and then play as their avatar in the game.

Utilizing controller-free and voice recognition technology available only on Kinect, players will attend Hogwarts, interact with professors, students and friends, call out spells to cast against opponents, brew potions, and even fly as they race on broomsticks to be the first to catch the Golden Snitch in a Quidditch match. Harry Potter for Kinect allows players, for the first time, to attend Hogwarts as part of the wizarding world.

Continue reading

Akcja Dla dzieci

Harry Potter for Kinect

Published by:

Czy w grze Harry Potter for Kinect będziemy tańczyć z Voldemortem? Wiadomo na pewno, że gracz będzie mógł opcjonalnie stworzyć swojego awatara (z jego twarzą), który zostanie przyjęty jako nowy uczeń do Hogwartu. Fabularnie gra ma przedstawiać najważniejsze momenty z całej siedmioczęściowej sagi o Harrym Potterze. Gra ukaże się jesienią na konsolę Xbox 360. Continue reading

Dla dzieci

Ice Age 4

Published by:

Ice Age 4Ready to get wet, wild and wooly? Team up with your favorite Ice Age characters in a continental competition of glacial proportions! Battle for treasure with the Herd and the Pirates in their craziest adventure yet!

Hop, Smash and Dash in 10 wild arctic events including Glacier Hopping, the Prehistoric Plumber, Bob-Smashing, and Coconut Slingshot!
Battle for Prehistoric Plunder and win gold, silver and bronze acorns.

Continue reading

Dla dzieci Sportowe

Twister Mania

Published by:

Twister Mania is an interactive digital Twister experience that allows up to 8 players to twist into the action with sixteen fun, unique ways to play in a Twister inspired environment filled with its iconic, colorful flair.

This outrageous fast-paced party game offers over-the-top hilarity – so don’t hold back as you get your body moving and twisting to fit through shapes, bend into thousands of forms, mirror your friend’s image, and even clear stacked shapes lightning fast. Play solo to earn the fastest time or team up in multiplayer for laugh-out-loud tangled-up fun with your family and friends. Twist into wild and crazy fun with Twister Mania. Continue reading

Dla dzieci Muzyczne

Alvin and the Chipmunks: Chipwrecked

Published by:

Dance and sing along with Alvin and the Chipmunks in this motion-based experience for Xbox 360 utilizing the Kinect Sensor for Xbox 360 that lets you perform for the crowd as one of your favorite singing Chipmunks or sassy Chipettes. Dance to classic Chipmunk hits as you play in environments right from the big screen. Unleash your ‚Munk Power’ to perform ultra-cool finishing dance moves and hear your voice ‚Alvin-ized’ by the Kinect Sensors built-in microphone as you sing along with the game while following an exciting story based on the movie. Get the party started in the exciting musical adventure that is Alvin and the Chipmunks: Chipwrecked.

Continue reading

Dla dzieci

Leedmees

Published by:

Leedmess KinectKolejna świetna gra XBLA przeznaczona dla kontrolera Kinect.

Lekko zmodyfikowany konspekt znany z Lemmingów, wykorzystujący możliwości Kinecta. Gracze poprzez odpowiednie ustawienie własnego ciała przed kamerą budują dla wędrujących stworków bezpieczne przejścia nad przepaściami.

Przygotowana przez Konami produkcja jest dostosowanym do dzisiejszych czasów klonem klasycznej gry logiczno-zręcznościowej sprzed lat.

Podobnie jak w dawnym hicie, celem graczy jest uratowanie pociesznych istot przed niechybną śmiercią. Grupa tytułowych Leadmeesów nie zważa na przeszkody i nieustannie prze przed siebie ku określonemu celowi. Bawiący się przed ekranem telewizora użytkownicy konsoli muszą uratować ich, tworząc konstrukcje z wykorzystaniem własnego ciała.

Continue reading

Dla dzieci

Kinectimals – Now with Bears

Published by:

Kinectimals - Now with Bears

Kinectimals, w rozszerzonej wersji. Baw się nie tylko z kotkami ale również z misiami.

Your family gets bigger in this extended release of Kinectimals. Joining the original feline cubs, now play with cuddly bear cubs as you solve a new mystery on an undiscovered island! Share exciting adventures and fun challenges as you teach your best friends new tricks using your voice and body to interact naturally with them. Continue reading

Dla dzieci

Puss in Boots

Published by:

Step into the boots of Puss In Boots, star of the upcoming 2011 film Shrek 2 from DreamWorks Animation, and use your sword fighting moves and sly skills to become the legendary hero! Master the style and charm of Puss in Boots in an engaging swashbuckling experience. Duel banditos with style and flair, use cat-like sneaking skills to fool your foes, and team with characters from the film to catch the Golden Goose … Continue reading

Akcja Dla dzieci

Kung Fu Panda 2 – gameplay, video z gry

Published by:

Kinect Kung Fu Panda 2Kung Fu Panda 2 to ekscytująca gra zręcznościowa oparta na licencji kultowej komedii od twórców takich hitów, jak „Shrek”,”Madagaskar”. Historia opowiedziana w grze rozpoczyna się w momencie doskonale znanym z zakończenia filmowego pierwowzoru. Po pokonaniu Mistrza Shen okazuje się, że jest to zaledwie początek bardziej skomplikowanej intrygi. Po wraz z piątką swoich przyjaciół: Żurawiem, Małpą, Żmiją i Tygrysicą musi ponownie stanąć do walki. Tym razem stawką jest przyszłość sztuk walki oraz bezpieczeństwo całego świata i mieszkańców miasta Gongman.  Continue reading

Dla dzieci Muzyczne

Nickelodeon Dance

Published by:

Nickelodeon Dance is a Dance Party game developed for young players that blends the fun and great exercise of dancing with TV’s popular Nickelodeon characters and the controller-free play of the Kinect Sensor for Xbox 360 (required for play and sold separately). Characters children can expect to dance with include: Dora from „Dora the Explorer,” Diego from „Go Diego Go”, the band members from „Fresh Beat Band” – Marina, Kiki, Twist and Shout, and others. The game contains 30 songs, fun easy-to-master choreography, 2-player co-op support and fun but effective workout functionality aimed at kids.

Continue reading

Dla dzieci

Sesame Street: Once Upon A Monster

Published by:

Sesame Street: Once Upon A Monster is an Adventure game for young players that combines the hallmark educational themes of the Sesame Street universe with the fun and ease of play of the Microsoft Kinect Sensor.* An Xbox 360 exclusive, Sesame Street: Once Upon A Monster is an interactive storybook like no other as children join Elmo, Cookie Monster, Grover, Oscar the Grouch and other characters as they meet new monsters and help them overcome their problems. Game features include: multiple ‚chapters’ of play, familiar Sesame Street characters as well as friendly new monsters, drop-in/out 2-player co-op support and active gameplay featuring the controller-free Kinect Sensor. Continue reading

Dla dzieci Sportowe

Nicktoons MLB

Published by:

For the first time, an all-star roster from Nickelodeon’s Nicktoons series will take on players from all 30 MLB teams, delivering an unforgettable baseball gaming experience.

Nicktoons MLB for Kinect allows you to play baseball as a bunch of Nicktoons characters, along with players from all 30 MLB teams, including Matt Holliday (St. Louis Cardinals), Andre Ethier (Los Angeles Dodgers), Miguel Cabrera (Detroit Tigers), Jason Heyward (Atlanta Braves), Cliff Lee (Philadelphia Phillies), and Robinson Cano (New York Yankees). Continue reading

Dla dzieci

The Sims 3: Pets

Published by:

The Sims 3 Pets allows you to create your pet in a similar fashion to the ‘Create A Sim’ feature with many customisation abilities, from loyal dogs to daring kitties, each with their own personalities and identities

The Sims 3 Pets adds a new level of fun and fulfillment to Sims lives. You’ll take direct control of your pets as you help your Sims sniff out treasures, uncover and solve mysteries of the town or maybe catch rare collectible pets. Continue reading

Dla dzieci

Kinect Disneyland Adventures

Published by:

Kinect: Disneyland Adventures will allow children and Disney fans of all ages to explore Disneyland park, enjoy immersive adventures based on popular attractions, engage in challenging quests, and interact with beloved Disney characters using their full bodies and voices, no controller required. Continue reading

Akcja Dla dzieci

Kung Fu Panda 2

Published by:

Kinect Kung Fu Panda 2Kung Fu is at risk of being gone forever! Kung Fu Panda 2 the video game begins where the movie leaves off, as Po and the Furious Five venture out to save Kung Fu from a new evil threat.You must help Po, the furious five with the councel of respected masters, Shifu, Croc, and Ox defeat looting wolves, powerful gorillas and clans of barbaric komodo dragons lead by Xaio Dan to save Gongman City, restore balance, and of course save Kung Fu! Continue reading

Dla dzieci

Fantastic Pets

Published by:

Fantastic Pets KinectThe first augmented reality game for Kinect, Fantastic Pets puts you on-screen where your movements and voice commands allow you to play side-by-side with a pet of your own creation: dog, cat, horse and lizard that can be morphed into imaginative creations from mystical unicorns to ferocious dragons. Continue reading