Ryse Son of Rome

Podczas ubiegłorocznych targów E3 Microsoft zapowiedział, że w studiu Crytek powstaje Ryse, gra przeznaczona na Kinecta. Nie słyszeliśmy jednak o tym projekcie od dłuższego czasu. Chociaż wieści o Ryse ucichły zupełnie, Microsoft zapewnił fanów, że projekt nie został porzucony. Przedstawiciel Microsoft Studios, Phil Spencer, powiedział:

– Nie jesteśmy jeszcze na takim etapie, by móc pokazać grę, ale mogę zapewnić? ciągle współpracujemy z Crytekiem, bardzo angażujemy się w te relacje, ale chcemy być na odpowiednim etapie produkcji za każdym razem, kiedy pokazujemy grę. Możecie być pewni, że jeszcze o niej usłyszycie.

Warto wspomnieć, że ostatecznie Ryse nie musi być pozycją przeznaczoną wyłącznie na Kinecta, chociaż początkowo tak zapowiadano. Spencer, zapytany, czy plany się nie zmieniły, powiedział jedynie, że ?Kinect na pewno będzie częścią gry?.

W tym roku Microsoft przedstawił kilka gier, które są ?lepsze z Kinectem?, choćby nawet gracz siedział na kanapie. Najbardziej obiecującym przykładem jest Steel Battallion: Heavy Armor od Capcomu, który umożliwia łączenie gestów z tradycyjnym kontrolerem.

Może Ci się również spodoba