NBA Baller Beats

Twórcy Zumba Fitness przygotowują grę na Kinecta, która będzie polegała na kozłowaniu piłką do koszykówki w rytm popularnych piosenek. Gatunek gier muzycznych potrzebuje najwyraźniej czegoś w rodzaju rewolucji, bo osobiście nie spodziewałbym się, że Kinect otrzyma tytuł polegający na rytmicznym kozłowaniu piłką do kosza w akompaniamencie muzyki. Przy okazji warto zauważyć, że NBA Baller Beats, bo o tym mowa, to pierwsza gra na ruchowy sensor Microsoftu, w której zrobimy użytek z jakiegoś dodatkowego rekwizytu. Warto dodać, że piłka będzie dołączona do gry.

W NBA Baller Beats najważniejsze będzie kozłowanie, kozłowanie i jeszcze… kozłowanie. Czasami gra będzie kazała nam wykonać jakiś ruch specjalny: przełożyć piłkę pod nogami lub wykonać udawany rzut, ale całość w głównej mierze sprowadzać będzie się do rytmicznego uderzania piłką o podłogę w asyście utworów muzycznych. Wśród pierwszych potwierdzonych artystów znaleźli się Kanye West, Gorillaz, Run-DMC, Skrillex, Common, Tiësto i Them Crooked Vultures.

NBA Baller Beats na Kinecta jest przygotowywane przez studio Majesco, twórców Zumba Fitness. Premiera została gry zaplanowana na jesień tego roku.

  • NBA Baller Beats is a fun, high-energy, first-of-its kind basketball video game for Kinect that is unlike any sports video game on the market.
  • The game is extremely innovative; it requires you to actively play using a real basketball (which is included free with the game)!
  • Aspire to perform like a pro as you master ball-handling skills.
  • The music acts as your guide as you bounce the ball to the beats of a slamming soundtrack.
  • Features an eclectic mix of music across decades and genres, from hip-hop to rock to old school classics

Może Ci się również spodoba