Najlepsze gry Kinect na prezent

Prezentujemy najlepsze gry Kinect na prezent i nie tylko. Do Świąt Bożego Narodzenia jeszcze sporo czasu więc zdążycie jeszcze zakupić upragnioną grę dla siebie lub swoich bliskich. Nasz ranking otwiera, niezaprzeczalny nr 1,  czyli seria Kinect Sports. Bez tych pozycji prawdziwy kinectomaniak się nie obędzie.

Kinect Sports na prezent

1. Kinect Sports

Kinect Sports to gra sportowa pozwalająca graczowi na wzięcie udziału w szeregu konkurencji sportowych.

Wśród dyscyplin, oddanych do dyspozycji prowadzącego zabawę, znalazł się boks, kręgle, siatkówka plażowa, lekkoatletyka (podział m.in. na biegi na 200 metrów, skok w dal oraz rzut oszczepem), piłka nożna oraz tenis stołowy.

 

 

 

Kinect Sports Season 2 na prezent

2. Kinect Sports Season Two

Kinect Sports: Season Two to kontynuacja najlepszej gry sportowej na Kinecta. Jest to zestaw gier sportowych angażujących do zabawy całe ciało człowieka.

Podobnie jak w pierwszej odsłonie twórcy oddali graczom do dyspozycji szereg dyscyplin, w których można sprawdzić swoje umiejętności, m.in futbol amerykański, rzutki, baseball, jazda na nartach czy nawet golf.

 

 

 

Dance Central na prezent

3. Dance Central

Twórcy gry Rock Band stworzyli kolejną świetną grę muzyczną ? Dance Central. Odkryj nowe ruchy na parkiecie dzięki pierwszej tanecznej grze wideo, która śledzi ruchy ciała gracza i nie wymaga używania kontrolera. Choreografia każdego układu tanecznego może zostać opanowana zarówno przez nowicjusza, jak i doświadczonego tancerza. Porywająca ścieżka dźwiękowa zawiera utwory najpopularniejszych gwiazd muzyki pop, hip-hop i R&B.

 

 

 

Kinectimals

 

4. Kinectimals

Kinectimals przeniosą Cię na magiczną wyspę, na której można hodować dzikie zwierzęta. Masz do wyboru pięć egzotycznych, uroczych zwierzaków. Ucz je reagować na polecenia, baw się z nimi i uczestnicz w konkursach

 

 

 

 

Kinect Joy Ride na prezent

 

5. Kinect Joy Ride

Prosta, ale bardzo grywalna. Kinect Joy Ride jest grą wyścigową dla graczy z segmentu casual, wykorzystującą kontroler Kinect, pozwalający na sterowanie za pomocą własnego ciała (w tym przypadku konkretniej rąk, którymi trzyma wyimaginowaną kierownicę).

Może Ci się również spodoba