Kinect Sports Ultimate

Tuż przed świetami, w grudniu 2012 w sprzedaży pojawi się gra Kinect Sports Ultimate. Będzie to zestaw złożony z Kinect Sports i Kinect Sports Season Two, wzbogacony o dodatkową zawartość, m.in. dodatkowe dołki w golfie, nocne zjazdy na nartach i wyzwania dla wszystkich dyscyplin znanych z Kinect Sports Season Two.

W grze Kinect Sports przenosisz się razem z przyjaciółmi i rodziną na stadion, na którym ujawnicie swój potencjał i spróbujecie zostać legendami sportu. Zmierzycie się w sześciu elektryzujących konkurencjach: piłce nożnej, kręglach, lekkoatletyce, boksie, siatkówce plażowej i tenisie stołowym.

Nie potrzeba żadnych kontrolerów – wystarczy grać swoim ciałem. Twoje wszystkie ruchy – od doskonałych serwów po skoki przez przeszkody – są śledzone przez czujnik Kinect.

Możesz grać w pojedynkę i poprawiać rekord życiowy, zmierzyć się z przeciwnikami sterowanymi przez komputer, wysyłać wyzwania na pojedynek na cały świat dzięki usłudze Xbox LIVE lub przeprowadzić zawody rodzinne przed telewizorem. Dostępna jest także opcja Gry w grupie, która umożliwia jednoczesne uczestnictwo wielu osób i wybranie maskotki dla każdej drużyny.

Może Ci się również spodoba