Kinect Party (Arcade) – zabawa dla całej rodziny

Kinect Party to zestaw gier przygotowanych z myślą konsoli Xbox 360 z kontrolerem Kinect.
Produkcja dostępna tylko w usłudze Xbox Live. Jest to zbiór 36 różnych mini gierek, w których bawić można się jednocześnie w 6 osób.

Ta zręcznościowa gra na Kinecta, przygotowana została przez studio Double Fine. Twórcy przygotowali łącznie 18 trybów, między którymi można się dowolnie przemieszczać, ewentualnie ustawić sobie ich losowe odtwarzanie.

Stawiane przed nami wyzwania osadzone są w różnych realiach i polegają na wykonywaniu różnych czynności – wykopywaniu skarbów, odpalaniu fajerwerków, czy unikaniu lawy. Możemy przebierać się w niezwykłe stroje, odgrywać sceny z filmów, wziąć udział w dubstepowym teledysku, a nawet budować i burzyć potężne zamczyska.

Zadania nie mają z góry określonego celu, chodzi w nich tylko o dobrą zabawę przy wykorzystaniu rzeczywistości rozszerzonej. W jednym przypadku rozwalamy sobie fikcyjny zamek, w drugim przebieramy się za różne postacie, itd.. Produkcja pozwala na nagrywanie filmików i robienie zdjęć, by później chwalić się nimi przed znajomymi.

Produkcję można zintegrować z kontem na Facebooku. Działa to w ten sposób, że podczas rozgrywki Kinect robi nam zdjęcia, a my możemy je później udostępnić w internecie.

Zobacz gdzie możesz kupić grę:

Może Ci się również spodoba