Fantasia Music Envolved

fantasia-music-envolved Gra muzyczna nawiązująca do kultowego filmu animowanego Disneya, znanego w Polsce pod tytułem Fantazja. Wcielamy się w niej w ucznia czarnoksiężnika, który musi napełnić życiem magiczne światy. Żeby tego dokonać, trzeba odtwarzać piosenki doskonale znanych artystów. Produkcja została stworzona z myślą o wykorzystaniu Kinecta.

W grze wcielamy się w ucznia czarnoksiężnika Yena Sida, który musi zgłębić tajniki magii, aby przywrócić życie do światów z krainy Fantazji. Rzeczywistość naprawiamy odgrywając piosenki i zmieniając ich strukturę za pośrednictwem odpowiednich gestów oraz ruchów, wychwytywanych przez czujniki Kinecta. W ten sposób twórcy chcieli oddać klimat słynnego filmu Disneya z 1940 roku, który na stałe wpisał się w historię tej wytwórni.

Zobacz gdzie możesz kupić tą grę:
Fantasia Music Evolved (Xbox 360) od 29
Producent: Harmonix Wersja językowa: angielska PEGI (wiek gracza): 3+ Gatunek: muzyczna
Fantasia: Music Evolved Fantasia: Music Evolved to gra muzyczna, która wykorzystuje sensor Kinecta. Gra powstała we współpracy z firmą Disney i jest adaptacją filmu Fantazja. Gra jest oparte na postaci Yena Sida, który musi poznać tajemnice magii, dzięki której będzie mógł przywrócić życie w krainie Fantazji. Twórcy gry, chcąc jak najlepiej oddać klimat jednego z najsłynniejszych filmów Disneya, postanowili rozgrywkę oprzeć na śpiewaniu piosenek, wykonywaniu adekwatnych gestów i ruchów, które pozwolą oddbudować rzeczywistość Fantazji. Główne cechy: Zabawa podzielona jest na zróżnicowanego typu światy, np. Lokację industrialną i głębiny oceanu. Do każdego świata przypisanych jest kilka piosenek. Większość z nich to licencjonowane utwory znanych aktualnie artystów. Gracz musi pokonywać kolejne muzyczne stopnie i napełniać je stopniowo muzykę, dzięki czemu informacje miejsce powróci do życia. W grze będzie ewidentnie więcej swobody niżeli w znanej serii Dance Central, dzięki możliwości wpływania na muzykę. Przykładowo, można dodawać do każdego utworu różnorodnego typu instrumenty. Fantasia: Music Evolved to nie tylko nieprzeciętna ścieżka dźwiękowa, ale także barwna oprawa graficzna, która powoduje, iż każda postać i miejsce w grze są fascynujące. zwiń pełen opis rozwiń pełen opis
Disney FANTASIA MUSIC EVOLVED X360
29 konsoleigry.pl

47 opinie

Disney FANTASIA MUSIC EVOLVED X360
Zobacz więcej

Może Ci się również spodoba