Dedykowane akcesoria dla Kinect Sports

Akcesoria Kinect SportsNie lada gratka dla miłośników serii Kinect Sports. W sprzedaży pojawiły się specjalne akcesoria do gry, które jeszcze bardziej pozwalają się wczuć w uprawiane przed telewizorem sporty.

Zestaw składa się z sześciu akcesoriów: koła samochodowego, kija do golfa, kija do baseballa, rakiety tenisowej, miecza oraz specjalnej opaski na nadgarstek, która zabezpieczy nas przed niepowołanym wypuszczeniem z ręki akcesoriów, co jak wiemy mogłoby się zakończyć rozbiciem telewizora.

Gra Kinect Sports

W grze Kinect Sports przenosisz się razem z przyjaciółmi i rodziną na stadion, na którym ujawnicie swój potencjał i spróbujecie zostać legendami sportu. Zmierzycie się w sześciu elektryzujących konkurencjach: piłce nożnej, kręglach, lekkoatletyce, boksie.

Kinect Sports Season 2Kinect Sports: Season Two to kontynuacja jednego z pierwszych tytułów dedykowanych kontrolerowi Kinect. Jest to zestaw gier sportowych angażujących do zabawy całe ciało człowieka. Gra sprawdza się świetnie na domowych imprezach, gdyż do rozgrywki może przystąpić nawet osoba nie mająca wcześniej do czynienia z elektroniczną rozrywką. Produkt został stworzony przez studio Rare we współpracy z Big Park Games. Tym razem oddano nam do dyspozycji takie dyscypliny jak tenis, golf, futbol amerykański, baseball, rzutki oraz jazdę na nartach.

Wszystkie konkurencje opierają się na doskonale znanych zasadach, a wzięcie w nich udziału jest bardzo łatwe dzięki precyzyjnemu i intuicyjnemu sterowaniu własnym ciałem. W każdym przypadku mamy też do czynienia z serią wyzwań.

Może Ci się również spodoba